QTECH hjälper er med tekniker samt tekniken för underhållning och IT-lösningar,
Vi underhåller och reparerar även kringhörande utrustning.


Som vi brukar säga, VI LÖSER DET!

 
 


 

Vi tillhandahåller personal, teknik samt speciallösningar.
För mer information kontakta någon av våra medarbetare:
 

 
 
  Kevin Qvarnström   Delägare  Projekt  Ljud   +46 (0) 708 45 22 61  kevin@qtech.se

Kevin Qvarnström

Delägare
 Projekt
Ljud

+46 (0) 708 45 22 61 kevin@qtech.se

  Timmy Qvarnström    Delägare IT  Ljus   +46 (0) 706 92 40 48  timmy@qtech.se

Timmy Qvarnström

Delägare
IT
Ljus

+46 (0) 706 92 40 48 timmy@qtech.se

  Robert Pettersson   Delägare Lager  Ljus   +46 (0) 735 33 50 76  robert@qtech.se

Robert Pettersson

Delägare
Lager
Ljus

+46 (0) 735 33 50 76
robert@qtech.se

  Mikaela Nordgaard   Service Grafik  Ljus   +46 (0) 721 58 57 81  mikaela@qtech.se

Mikaela Nordgaard

Service
Grafik
Ljus

+46 (0) 721 58 57 81
mikaela@qtech.se

 
 
  Ylva   Humörspridare  Lärling

Ylva

Humörspridare
Lärling

  Tobias Ringstad   Service  Ljus   +46 (0) 738 18 82 87  tobias@qtech.se   

Tobias Ringstad

Service
Ljus

+46 (0) 738 18 82 87
tobias@qtech.se
 

  Jesper Sirenius   Lager  Ljud   +46 (0) 738 40 99 87  jesper@qtech.se

Jesper Sirenius

Lager
Ljud

+46 (0) 738 40 99 87
jesper@qtech.se

  Albert Handler   Installation  Ljud   +46 (0) 768 66 41 08 albert@qtech.se

Albert Handler

Installation
Ljud

+46 (0) 768 66 41 08
albert@qtech.se

 

QTECH AB

LAGER
Industrivägen 41
433 61 Sävedalen
info@qtech.se

FAKTURA
Industrivägen 41
433 61 Sävedalen
faktura@qtech.se

ORG (OBS NYTT!)
SE556982811301