QTECH hjälper er med tekniker samt tekniken för underhållning och IT-lösningar,
Vi underhåller och reparerar även kringhörande utrustning.


Som vi brukar säga, VI LÖSER DET!

 
 

Nyhetsflöde


 

Vi tillhandahåller personal, teknik samt speciallösningar.
För mer information kontakta någon av våra medarbetare

 

 
 
Kevin Qvarnström  VD   Personal    Projekt   Ljud   +46 (0) 708 45 22 61  kevin@qtech.se

Kevin Qvarnström
VD

Personal
Projekt
Ljud

+46 (0) 708 45 22 61 kevin@qtech.se

Timmy Qvarnström  Styrelseordförande   IT Bild Ljus   +46 (0) 706 92 40 48   timmy@qtech.se

Timmy Qvarnström
Styrelseordförande

IT
Bild
Ljus

+46 (0) 706 92 40 48
timmy@qtech.se

Robert Pettersson  Ledamot   Service   Rigg   Ljus   +46 (0) 735 33 50 76  robert@qtech.se

Robert Pettersson
Ledamot

Service
Rigg
Ljus

+46 (0) 735 33 50 76
robert@qtech.se

 
Jesper Sirenius   Logistik  Ljud   +46 (0) 738 40 99 87  jesper@qtech.se

Jesper Sirenius

Logistik
Ljud

+46 (0) 738 40 99 87
jesper@qtech.se

Henrik Ohlin   lager  Ljud   +46 (0) 768 87 57 14  henrik@qtech.se

Henrik Ohlin

lager
Ljud

+46 (0) 768 87 57 14
henrik@qtech.se

Tobias Ringstad   Service  Ljus   +46 (0) 738 18 82 87  tobias@qtech.se

Tobias Ringstad

Service
Ljus

+46 (0) 738 18 82 87
tobias@qtech.se

Linus Strandner   Service  Ljus   +46 (0) 722 06 91 41  linus@qtech.se

Linus Strandner

Service
Ljus

+46 (0) 722 06 91 41
linus@qtech.se


QTECH AB

LAGER
Industrivägen 41
433 61 Sävedalen
info@qtech.se

FAKTURA
Industrivägen 41
433 61 Sävedalen
faktura@qtech.se

ORG (OBS NYTT!)
SE556982811301